Машинка Цуценята Рятувальники Monster Truck з великими колесами, інерція, 6 різновидів
366 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1024-6
- +380 (99) 500-99-57Менеджер
🚙 Машинка Monster Truck у стилі героїв Щенячий Патруль
Яскравий Монстр Трак із великими колесами стане улюбленою іграшкою для активних ігор удома та на вулиці. Машинка виготовлена в стилі популярних героїв Щенячий Патруль і обладнана інерційним механізмом — досить трохи відкотити назад і вона швидко поїде вперед.
Великі колеса легко долають перешкоди, а міцний корпус чудово підходить для дитячих ігор. У серії представлено 6 різновидів машинок — можна зібрати цілу колекцію улюблених героїв.
✅ Особливості:
- Інерційний механізм
- Великі прохідні колеса
- Яскравий дизайн у стилі Щенячий Патруль
- 6 різновидів у серії
- Міцний корпус
- Підходить для ігор удома та на вулиці
📦 Характеристики:
- Тип: машинка Monster Truck
- Механізм: інерційний
- Серія: 6 різновидів
- Розмір коробки: 13×10×11 см
- Вік: від 3 років
- Паковання: коробка
Вигідні переваги співпраці саме з нами:
- Закуповуємо товар безпосередньо в фабрик-виробників.
- Перевірка якості (Навіть товарна одиниця перед відправленням проходить попереднє перевірку на цілісність і наявність комплектуючих!)
- Обмін браку або заміна на інший аналогічний товар упродовж 14 днів.
- Оперативна доставка по Україні.
- Актуальні ціни та наявність — не потрібно чекати!
— вирушаємо товар як за передоплатою, так і накладеною платежею.
- Ми відкриті для спілкування і з радістю розповімо на всі Ваші питання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Казковий/мульт герой |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Персонажі | PAW Patrol |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 170 мм |
| Ширина упакування | 60 мм |
| Висота упаковки | 160 мм |
- Ціна: 366 ₴



