Водний автомат 43 см на акумуляторі USB заряджання, стріляє на 10 метрів
1 050 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1387 Серый
- +380 (99) 500-99-57Менеджер
Цей водяний автомат стане чудовим вибором іграшки для літнього відпочинку, адже з ним не страшна жодна спека!
Автомат має автоматичний принцип роботи, у якій стріляє швидкими чергами.
Характеристики:
- розміри автомата: 43 см;
- іграшка має автоматичний принцип роботи;
- автомат працює від акумулятора 3,7 V, який разом із дротом для його підзаряджання входить до набору;
- ємність 800 мл для води;
- дальність стрільби 10 метрів і більше,
- ідеальний для водяних бітів и веселих моментів на свіжим воздухе.
— іграшка виготовлена з пластику.
Паковання коробка
Розмір коробки 52*6*23 см
Найкращий акумуляторний водний автомат
- Автоматична стрільба — натиснув курок → ллється без підкачування
- Потужний струмінь — до ~8–12 м
- USB зарядка — не потрібно качати руками
- ✔ Автоматична стрільба
- ✔ Гарна дальність
- ✔ Зручний корпус
- 👉 Ідеальний для вулиці та «водних боїв»
- Упакований у коробку
Вигідні переваги співпраці саме з нами:
- Закуповуємо товар безпосередньо в фабрик-виробників.
- Перевірка якості (Доведіть товарну одиницю перед відправленням проходить попереднє перевірку на цілісність і наявність комплектуючих!)
- Обмін браку або заміна на інший аналогічний товар упродовж 14 днів.
- Оперативна доставка по Україні.
- Актуальні ціни та наявність — не потрібно чекати!
— вирушаємо товар як за передоплатою, так і за накладеною платою.
- Ми відкриті для спілкування і з радістю розповімо на всі Ваші питання.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автомат |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | Вода |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 260 мм |
| Ширина упакування | 45 мм |
| Висота упаковки | 160 мм |
- Ціна: 1 050 ₴



