Бейблейд Golden Dragon Fafnir —гама Бей 5 сезонів, у коробці
290 ₴
- Готово до відправки
- Код: 167
+380 (96) 084-37-00
Менеджер- +380 (99) 500-99-57Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фафнір еволюціонував до нового рівня Супер Кінг. Тепер це могутній бейблейд Міраж Фафнір Ф6 із 5 сезону мультфільму Beyblade Burst. Як і попередні модифікації — ця модель сповнена сюрпризів і несподіванок. На цей момент за беєю Міраж Фаффнір існує більше здогадок, ніж перевіреної інформації.
Характеристики бейблейда Міраж Фаффнір Ф6:
дата релізу в серіалі: травень 2020 року;
модель під номером: B-167; повна назва: Mirage Fafnir;
тип битви: баланс;
будова: Superking Layer System;
чип: Фафнір;
енергетичний шар: Міраж
Паковання коробка
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Beyblade |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Золотистий |
| Стан Новий | Нове |
| Вікова група | Від 6 років |
| Паковання | |
| Ширина паковання | 6 мм |
| Довжина паковання | 17.2 мм |
| Висота паковання | 22.3 мм |
| Паковання | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 290 ₴



