Трейлер на радіокеруванні 2 кольори, бензовоз, підсвічування, акумулятор 3.7v, пульт 27 MHz, USB-кабель
680 ₴
- Готово до відправки
- Код: 939-49
- +380 (99) 500-99-57Менеджер
Особливості:
- сучасний бензовоз із чудової деталізацією;
- тематична расцветка з написами и нашивками;
- рух вперед/назад, зліва/праворуч;
- прогумовані колеса з протекторним візерунком;
- тип живлення машинки - акумулятор 3.7v (входить в комплект);
- пульт керування 27 MHz працює от 2 батарей типу АА (к комплекту не входят).
Комплектація
- машинка;
- пульт керування;
- акумулятор 3.7v;
- USB- кабель.
Вигідні переваги співпраці саме з нами:
- Закуповуємо товар безпосередньо в фабрик-виробників.
- Перевірка якості (Навіть товарна одиниця перед відправленням проходить попереднє перевірку на цілісність і наявність комплектуючих!)
- Обмін браку або заміна на інший аналогічний товар упродовж 14 днів.
- Оперативна доставка по Україні.
- Актуальні ціни та наявність — не потрібно чекати!
— вирушаємо товар як за передоплатою, так і накладеною платежею.
- Ми відкриті для спілкування і з радістю розповімо на всі Ваші питання.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Автомобіль |
| Вікова група | Від 3 років |
| Частота управління іграшки | 27Mhz |
| Кількість каналів | 4 |
| Стан | Новий |
| Виробник | MHZ |
| Розміри | |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Висота | 100 мм |
- Ціна: 680 ₴



