
Бейблейд "Спрайзен" WORLD SPRIGGAN 2 В Фірма MQ
290 ₴
- Готово до відправки
- Код: В-172
- +380 (99) 500-99-57Менеджер
Бейблед Ворд Спрайзен С8 або як його ще називають Спригган — довгоочікувана новинка 5-го сезону манги Beyblade Burst Sparking Super King. Нове покоління Спрайзена має ефектний і навіть досить феєричний вигляд.
Особливості: Енергетичний шар — комбінований. Його можна перевертати, у такий спосіб змінюючи силові характеристики Ворлд Спрайзена 168. Також на ньому реалізована «антиберст» система, що захищає бей від вибуху завдяки властивим бічним вставкам. Спрайзен-с8 укомплектований новим шасі 2B з можливістю зміни напрямку обертання води залежно від способу бою суперника. Вперше за кілька серій, драйвер Unite у Сприггана без можливості зміни положень наконечника. Він призначений виключно для утримання балансу та стабільності, де головне завдання — зайняти центр арени під час битви (під час рівного запуску) й режим, що атакує, (під час запуску під кутом). Також червоне кільце свідчить про посилену пружину всередині.
Основні характеристики бейблейду Спрайзена С8.
дата релізу в серіалі: вересень 2020 року;
повна назва: World Spriggan.U' 2B Flameбудування: Superking Layer System;
сторона обертання: ліво, право;
Вигідні переваги співпраці саме з нами:
- Купуємо товар напрямую в фабрик-виробників.
- Перевірка якості (Кілька товарна единица перед відправленням проходить попереднє приготування проверку на цілісність и наявність комплектуючих!)
- Обмін браку або заміна на інший аналогічний товар в течії 14 днів.
- Оперативна доставка по Украине.
- Актуальні ціни и наявність - не потрібно чекати!
- Вирушаємо товар як по передоплаття, так и накладеним платіжом.
- Ми відкриті для спілкування и з радістю відповідаємо на все Ваші питання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Beyblade |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Червоний |
| Стан Новий | Нове |
| Вікова група | Від 6 років |
| Паковання | |
| Ширина паковання | 6 мм |
| Довжина паковання | 17.2 мм |
| Висота паковання | 22.3 мм |
| Паковання | Картонна коробка |
- Ціна: 290 ₴



