Самокат двоколісний "Best Scooter" колеса PU 145 мм, амортізатор, ручне гальмування, в кор
1 680 ₴
1 512 ₴
- Готово до відправки
- Код: 31-450
- +380 (99) 500-99-57Менеджер
Самокат має передний амортизатор, алюмінієве міцне основа (дека), сталевий кермо.Торміння самоката здійснюється ножним гальмом при натискання на алюмінієве крило заднього колеса.
Кермо регулюється в 3 положень, завдяки цьому Ви з легкістю подберете комфортну висоту для себе або дитини. М'які гумові гріпси забезпечать неймовірно комфортне и впевнене керування, оскільки руки дитини не зісковзнуть з основи.
Самокат має зручну систему складання, його удобно зберігати и транспортувати.
Характеристики:
- поліуретанові колеса;
- переднє колесо 145 мм, заднє 145 мм;
- висота керми регулюється в 3-х положеннях;
- мінімальна висота керми от підлоги - 68 см;
- максимальна висота керми от підлоги - 89 см;
- висота деки от підлоги - 8 см;
- довжина деки - 54.5 см корисна довжина деки - 34.5 см.
Вік - от 5-ти років
Максимальна навантаження - 60 кг.
Вигідні переваги співпраці саме з нами:
- Закуповуємо товар безпосередньо в фабрик-виробників.
- Перевірка якості (Навіть товарна одиниця перед відправленням проходить попереднє перевірку на цілісність і наявність комплектуючих!)
- Обмін браку або заміна на інший аналогічний товар упродовж 14 днів.
- Оперативна доставка по Україні.
- Актуальні ціни та наявність — не потрібно чекати!
— вирушаємо товар як за передоплатою, так і накладеною платежею.
- Ми відкриті для спілкування і з радістю розповімо на всі Ваші питання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Best Scooter |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 60 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 145 мм |
| Висота рульової стійки | 89 см |
| Особливості | Амортизатор, Ножні гальма, Підніжка, Регулювання керма по висоті |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Малюнки і написи | З написами |
- Ціна: 1 512 ₴



